Stránky Darky4u vytvořila naše reklamní TAOX agentura specializovaná na na prostředí medií a internetu.

Těmito stránkami chceme našim potencionálním zákazníkům představit nejnovější projekty a stránky našich klientů. V případě, že se Vám některé z uvedených projektů líbí a máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Naše studio se nezabývá pouze tvorbou webových stránek ale také tvorbou tisků videí a celkovým marketingem.

Zajišťujeme propagaci webu www.darky4u.cz. V případě, že máte zájem podpořit tyto webové stránky, neváhejte kontaktovat firmu www.taox.cz.

Alkohol testery - AL 5500

Alkohol testery pro domácí použití

Provozujeme a kompletně spravujeme internetový obchod s alkohol testery. Na tomto projektu jsme strávili nespočetné množství času, od tvorby grafiky, kompletního systému e-shopu až po psaní textu a celkovou propagaci stránek na internetu.

Na stránkách máte možnost zakoupit alkohol testery od oficiálního dovoce do České republiky. Samozřejmostí jsou digitální detektory pro profesionální použití, jejich příslušenství a navíc také testy na drogy.

Pokud chcete, můžete navštívit přímo oficiální stránky internetového obchodu alkohol testerů zde.

Tuning as - komunitní server pro tuning

Tuning as - komunitní server pro tuning

Jeden z našich vlastních projektů zaměřen na tuningovou scénu. Všem návštěvníkům webu se snažíme předat co nejvíce informací ze světa tuningu. Portál probíhá neustálým vývojem jak po obsahové tak i po technické stránce. Projekt byl založen v roce 2010. Obsahuje hlavně články týkající se tuningu, internetový obchod, bazar nejens tuning produkty, videa, hry, fórum a jíné.

Neváhejte navštívit tento náš portál.

Antiradary a laserové rušičky

Antiradary a laserové rušičkyTvorba internetového obchodu specializovaného převážně na certifikované antiradary a laserové rušičky pro Českou republiku. Pro klienta tvoříme také tisky a staráme se o optimalizaci stránek pro vyhledávače. Z marketingového hlediska jsme se podíleli na tvorbě nového produktu pro EU s názvem Spektr euro-cz.

Na webu naleznete různé druhy radarů, ať už přenosné, pevné, přes ochrany pro motorky, až po laserové rušičky a přísušenství.

Pilové kotouče GSP Zborovice

pilové kotouče GSP Zborovice

Tvorba stránek, katalogů, videí a další služby pro Českého výrobce pilových kotoučů a nožů. Firma se zabývá kompletní zakázkovou výrobou dle přání zákazníka různých typů kotoučů na řezání. Produkce putuje do celého světa. Stránky obsahují obrovské množství informací ve více než dvaceti jazycích.

Hry pro holky a kluky

Hry pro holky a kluky

Opět náš vlastní projekt spuštěn někdy v roce 2010. Server s online hrami, na kterém se snažíme poskytnout výběr těch nejlepších her z celého světa. Jedná se o hry vyvíjené převážně ve flash a shockwave, takže není nutné je nijak složitě instalovat do PC a můžete si užít hraní přímo v prohlížeči.

Systém byl použit vlastní z továrny TAOXu, grafika samozřejmě také.

Agentura s ubytováním v Luhačovicích

Agentura s ubytováním v Luhačovicích

Staráme se o výrobu a podporu stránek pro ubytování v Luhačovivích. Malá agentura nabízející různé druhy ubytování a nejen to. Nabídne také balíčky pobytů s různými procedurami a jiné. Více informací naleznete přímo na stránce s ubytováním.

Univerzální plachty, plachty na auta, perlinka

Univerzální plachty, plachty na auta, perlinka

Náš osobní projekt prodeje zboží plachet do České republiky i na Slovensko. Zabýváme se prodejem různých druhů plachet, perlinky, stínících sítí, krycích plachet na auta nebo motorky, bazény i stavby aj. Díky našim zkušenostem v oblasti SEO máme stránky na předních pozicích vyhledávačů. Naši spolupracovníci se pak starají o samotný chod prodeje zboží.

Hliníková okna V Okno

Výroba a prodej plastových i hliníkových oken

U stránek V Okno se staráme se o kompletní provoz od grafiky až po tvorbu redakčního systému na přání zákazníka. Dále zákazníkovi tvoříme grafiku pro reklamu do tisků, na billboary a jiné. Firma V Okno se specializuje na výrobu plastových a hliníkových oken i dvěří. Prodejní místa jsou Brno, Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Přerov, Holešov, Prostějov, Vyškov, Otrokovice, Skaštice.

Vruty Krinner do země

Vruty Krinner do zeměInternetový obchod se zemními vruty běžící na našem vlastním systému internetového obchodu. Zabýváme se prodejem těchto zavrtávacích tyčí, které postupem času nahradí betonování u určitých staveb jako ploty, pergoly, dřevěné stavby ale také například dopravní značení a podobné.

Moderní sprchové kouty

Moderní sprchové kouty

Tvorba a správa internetových obchodů pro jednoho z našich klientů, který se zabývá prodejem sprchových koutů do koupelen. Dále také prodejem koupelnových doplňků, dlažeb, baterií, hydromasážních systému a van, či jiných produktů. Zákazníkovi poskytujeme poradenství v SEO optimalizaci stránek a také marketingu.

Postřikovače a manipulační technika MGM

Postřikovače a manipulační technika MGM

Pro zákazníka MGM a.s. jsme v minulosti optimalizovali stránky na SEO a doplňovali starší web. V roce 2012 jsme zákazníkovi spustili nové internetové stránky na TAOX CMS systému upraveného dle požadavků zákazníka. Grafika byla námi realizována. Ve stejném období jsme také spustili druhý web s internetovým obchodem, zabávající se prodejem zemědělských trysek. U obou webů jsme se postarali o naplnění obsahem.

Kufry a zavazadla

Kufry a zavazadla Carlton a TroopNáš jeden z posledních internetových obchodů zaměřen na specializovaný prodej luxusních značek s kufry a zavazadly Carlton a Troop.